O firmie

Kiedy rozpoczęliśmy działalność Milbor PMC wiedzieliśmy, jakie rozwiązania chcemy dostarczać. Niezawodne, wysokiej jakości, ściśle dopasowane do warunków i potrzeb. Takie, jakie przygotowalibyśmy dla siebie.

Szacunek do pracy i czasu, wiedza oraz odpowiedzialność – to właśnie te wartości nas ukształtowały. Kierując się nimi staramy się być partnerem dla naszych Klientów. Wsłuchujemy się w ich potrzeby i proponujemy im adekwatne rozwiązania, poparte staranną analizą i przemyśleniami. Nie kończymy projektu po realizacji – serwis i opieka nad naszymi liniami to również część naszej pracy. Nie sprzedajemy maszyn – wypracowujemy rozwiązania. Rozwiązania, co do których jesteśmy pewni, że spełnią wymogi naszych partnerów i pozwolą im i nam cieszyć się spokojem i poczuciem dobrze podjętej decyzji.

Korzenie Milbor PMC sięgają rodzinnego gospodarstwa produkującego borówkę. To stamtąd wynieśliśmy etos pracy i zrozumienie specyfiki produkcji owoców i warzyw.
Realizując kolejne projekty zdobywaliśmy – i nadal zdobywamy – wiedzę i doświadczenie. Stawiamy na sprawdzone, zaawansowane technicznie rozwiązania, które wymiernie optymalizują produkcję i jej koszty oraz podnoszą jakość finalnego produktu. Tylko pod takimi projektami chcemy się podpisywać – bo bierzemy za nie pełną odpowiedzialność.

Partnerska opieka serwisowa

Naszą misją jest wsparcie producentów owoców oraz firm pakujących poprzez dostarczenie i wdrożenie wysokiej klasy rozwiązań technologicznych bez kompromisów w zakresie jakości, zachowując najwyższy poziom wsparcia posprzedażowego w zakresie obsługi i szybkości reakcji.

Wartości

Od małej, rodzinnej firmy działającej na rynku Polski, staliśmy się polecanym dostawcą rozwiązań automatyzacji na skalę europejską. Zbudowaliśmy ten sukces, dzięki szybkości działania, partnerstwu, odpowiedzialności, profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu.

Szybkość działania

Szanujemy czas naszych klientów, dlatego szybka reakcja, elastyczność, jakość usług, skuteczność, dobra organizacja pracy są dla nas kluczowe.

Partnerstwo

Członkowie naszego zespołu są zaangażowani w budowę zaufanego partnerstwa, dobrych relacji z kontrahentami oraz maksymalizację korzyści dla obu stron.

Odpowiedzialność

Można na nas polegać w każdej sytuacji. Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby rzetelnie wywiązywać się z powierzonych nam zadań.

Profesjonalizm

Zawsze dajemy z siebie 100%. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu, a także wysoka kultura pracy pozwalają na dostarczanie usług, produktów i rozwiązań najlepszej jakości.

Zaangażowanie

Zaangażowanie w to, co się robi, przynosi najlepsze efekty. Motywacja napędza nas do innowacyjnych rozwiązań i osiągania celów.

Kariera

Chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe lub rozwijać posiadane umiejętności w międzynarodowej firmie?
Sprawdź nasze oferty pracy!

 • Atrakcyjne wynagrodzenie
  z systemem premiowym
 • Możliwość pracy przy ambitnych,
  międzynarodowych projektach
 • Zgrany zespół,
  który ma wspólny cel
 • Ciągłe rozwijanie umiejętności
  dzięki zróżnicowanym szkoleniom

Aktualne oferty pracy:

Nie znalazłeś oferty pracy, której szukasz? Stale się rozwijamy, dlatego rozważymy każdą aplikację.

Dane osobowe zamieszczone w treści Twojego zgłoszenia i CV przetwarzane będą wyłącznie w celu jego rozpatrzenia w ramach aktualnej procedury rekrutacyjnej (jeżeli CV wysłane zostało w odpowiedzi na ofertę pracę) bądź niezależnie od niej (jeżeli CV zostało wysłane mimo braku oferty pracy), a na potrzeby przyszłych procedur rekrutacyjnych tylko wtedy, jeśli wyrazisz na to zgodę, którą w każdej chwili możesz wycofać. Ich administratorem jest MILBOR sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Twarda 44, 00-831 Warszawa). Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych, w szczególności o przysługujących Ci prawach, uzyskasz zapoznając się z naszą Polityką Prywatności.

Dofinansowanie Unia Europejska